Техническия директор на Лудогорец Козмин Моци коментира жребия за 1/2-финалите на България, който отреди за съперник Левски. До момента отборите са играли два пъти помежду си в турнира и в двата случая "сините" продължават напред.
"Левски се справя добре в последните два месеца, има добри футболисти, нека по-добрият се класира за финала. Не е проблем, защото няма значение къде и кога играеш. Важно е в двата мача да си на ниво. Всяка година се борим за двата домашни турнира и участие в евротурнирите. Важно е да стигнем финала, няма значение кой е съперникът. Шансовете са 50/50, в полуфиналите са само добри отбори и няма фаворити", каза Моци.
Снимка: Lap.bg








Австриец е с опасност за живота след падане от зид във Велики Преслав
Ивелин Михайлов затваря "Исторически парк", защото бил нежелан
Отровни гъби: Откриха мъртъв журналиста, разкрил аферата на Путин с Алина Кабаева
"Скоростта е най-големият наркотик": Наказанията трябва да са бързи и неизбежни
Чистка: Тома Белев е отстранен от поста на съпредседател на "Зелено движение"
Рядкост в политиката: Партията на Васил Божков се саморазпусна
Австриец пострада при падане от зид в резервата във Велики Преслав
Консултант по проект на ЕС отива на съд за измама за 100 000 евро
Най-караният автомобил в САЩ не е Toyota или Ford
Китай поставя противопожарен бутон в електромобилите си
Новият V8 на Toyota идва, за да промени играта
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
Опетая настоява за суперсблъсък с Бенавидес: Това е битката, която искам
Исторически успех за родното таекуондо в Сараево
Бронз за България на Austrian Open Poomsae G-1
Кои са признаците за недостиг на витамин Д?
Защо все повече мъже започват да губят косата си преди 35-годишна възраст?
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
Коментари
Напиши коментар14:11 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар